120h, skończyłem.. Wszystko…

120h, skończyłem..
Wszystko zrobione, ale to tak wszystko. Nic już nie zostało. No, jeszcze zrobię 4 zakończenie z Johnnym.
Pogram trochę. Aktualnie moduję.
I może skrobnę recenzję? Grę oceniam na 7+/10 nawet nie przez bugi bo tych nie uświadczyłem na PC. Gra przez wydmuszkowe elementy, oczywiście nie dostanie 10/10.
Ogólnie punktowanym to tak:
11/10 – gra wychodzi z wszystkim cacy + pierwszy raz w historii gier każdy npc ma swój cykl dobowy i sztuczną inteligencję i questy robimy nie na zasadzie naszego biegania za postaciami, tylko na zasadzie zdobywania ich zaufania i w końcu powierzają nam zadania, możemy się dowolnie zaprzyjaźniać, podejść do każdej osoby na ulicy, powiedzmy. Taka osoba ma cykl dobowy, swoją historię tworzone przez silnik AI. Każdy gracz otrzymuje skrojona na swoje umiejętności historię oprócz wątku głównego. Dodatkowo dołączony fizyczne akcesorium jakim jest urządzenie do braindansu które dawałoby ciekawe efekty uprzyjemniające grę, podczas tychże, których do swobodnego włączenia, kurwa, nie ma w grze. To mnie bardzo zasmuciło.
10/10 legendary status ( ͡° ͜ʖ ͡°) – gra wychodzi z wszystkim cacy
9/10 – wszystko co dziś tylko wycięty prolog (oceniam tylko pc, bez polityki cdpr bo wtedy to zacznie być po prostu przykro.)
8/10 – brak prologu (a więc trochę brak immersji i chaos żeby poznawać samemu wszystkie opcje), brak ai (na które aż tak nie zwracałem uwagi, naczesciej mi npc służyli mi do rozjeżdżania autem jak akurat stanęli na drodze), sporo looter shootera w tym RPG. Chciałoby się aby wybory bardziej wpływały na to co się dzieje, no ale dobra jest kilka zakończeń, choć to nie to co miało być, ale podczas gry się czuje, że nieważne którą ścieżka się pójdzie to wynik nie zmieni się.
7+/10 brakowało mi detali tego świata, faktycznej możliwości używania paśnika, centrum rozrywki w swoim mieszkaniu, tuningu aut, metra, ciuchów spotykanych u innych npc, większej ilości pojazdów, nie mogę sprawdzić jak leży ciuch przed zakupem, nie mogę kupić robota/drona którego mógłbym używać, swojego garażu w którym stały by wszystkie auta, nie można się zabawić w hitmana monostruną, jest detonacja granatu ale nie ma zmuszenia kogoś do zabicia się bronią, aranżacja jakaś miejsca w którym się żyje i jakaś jego funkcja możliwość zaproszenia postaci do siebie no i fajnie że istnieje tyle gangów ale to aż się prosi o większe głębsze wrzucenie pomiędzy nie. Niby nasz gang to Valentinos na ścieżce Punka a nie bardzo oprócz pierwszych misji to czułem. Brak też większego zaakcentowania 4 stylów w grze.
Jak coś to mogę napisać fajny tekst, ale dajcie trochę plusów na zachętę. Tak że 100 mi się marzy, i zabiorę się za stworzenie wpisu. Jeśli ofc kogoś ten mój punkt widzenia i doświadczenia z gry, obchodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace